فروش میوه خشک
خانه / میوه خشک حبه ای / خرید اینترنتی میوه خشک حبه ای تایلندی

خرید اینترنتی میوه خشک حبه ای تایلندی

میوه های خشک حبه ای تایلندی از جمله پرفروش ترین آجیل های موجود در بازار است که با قیمت مختلفی در بازار خرید و فروش می شوند که برای حذف واسطه ها و خرید با نازلترین قیمت میتوان از طریق این سایت اقدام نمایید. از طرفی هم با خیرد اینترنتی میستقیم میتوان بسهولت واسطه ها را حذف نموده و با قیمت های دست اول خرید نمایید.
میوه های حبه ای تایلندی در انواع مختلفی از جمله زنجبیل، آناناس، نارگیل، طالبی، پاپایا، پوملو، کرنبری و … عرضه می شوند که اکثرا در کارتن های 20 کیلویی که هر کارتن شامل چهار بسته 5کیلویی است، به فروش می رسند.
امروزه مغازه دارن و مراکز پخش آجیل و خشکبار با روش سنتی و با قیمت های بالا خرید خود را دارند و سود فروش شان هم به نسبت کم است اما هستند کسانی که با روش امروزی اینترنتی، هم خرید خود را با قیمت بسیار پایین بازار دارند و هم به آسانی و بدون رفتن به شهر دیگر سفارش خود را اعلام نموده و در شهر خود بدون دردسر تحویل می گیرند و به همین دلیل از فروش محصولات نیز سود بسیار خوبی را بدست می آورند.
خرید و فروش میوه خشک نیست مستثنا از این روش نیست و بصورت اینترنتی نیز انجام می گیرد که این سایت به همین دلیل برای خرید آسان و بدون واسطه و قیمت کف بازار، جهت سهولت خرید مشتریان در همه شهرها ایجاد شده است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
خانم مرادی
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09189194134
آدرس کانال: araddriedfruits@
پست الکترونيکي: irannutscenter.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده میوه خشک حبه ای درتبریز

فروش عمده میوه خشک حبه ای درتبریز هم آغاز گردید و همچنین در خشکبار فروشی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام